Dianetyka JAK POSŁUGIWAĆ SIĘ DIANETICS


Dianetyka Nowoczesna Nauka o Zdrowiu UmysŁowym
Jak Posůugiwaă sić Dianetics
US 1-800-722-1733
EU (45) 33 73 66 66
Where Can I Get Dianetics?


Otwórz swój pełen potencjał.
Naucz się posługiwać Dianetyką z tą kasetą!

Dianetyka
Książka DIANETYKA jest dzisiaj samopomocniczym bestsellerem nr 1 z jednego powodu – działa! Jest to kasetą, która pokazuje ci, co to jest DIANETYKA, w jaki sposób działa i dokładnie jak ją używać krok po kroku.

Poprzez to video możesz nauczyć się prostych technik zawartych w książce L. Ron Hubbarda, zlokalizować blokady oraz bariery – i opanować je aż do osiągnięcia pełnego potencjału.

DIANETYKA zawiera najefektywniejszą i szeroko wykorzystywaną obecnie naukę o umyśle. Odkrywa – w prostych słowach zrozumialych dla każdego – główne źródła stresu, napięcia, depresji, chorób psychosomatycznych, uzależnień, nałogu, szaleństwa – umysł reaktywny.

Kaseta pokazuje ci, jak wygląda sesja auditingowa DIANETYKI, abyś mógł rozpocząć stosowanie tej technologii w celu pozbycia się mćzgu reaktywnego.

Oparta na technologii bestsellerowej kiążki L. Rona Hubbarda, kaseta ta daje ci wgląd w podstawowe zasady DIANETYKI – które zmienią na zawsze sposób w jaki patrzysz na twój umysł, twoje zdolności i twoje życie.

Obejrzyi ten program, a potem usiądź z przyjacielem. Użyj tej kasety, aby pozbyć się źródła ludzkiego cierpienia i otwórz drwi dla twego pełnego potencjału życiowego.

To order


Write to us or call!
North and South America
info@bridgepub.com
1-800-722-1733

All other parts of the world
books@newerapublications.com
(061) 3027794 (Budapest)
(45) 33 73 66 66 (Copenhagen)

© 1999-2004 Church of Scientology International.
All Rights Reserved.

For Trademark Information